07/02/2016
      UYGULAMALARIMIZ

Çatı yalıtım bilgilendirme

Çatı ısı yalıtımı çatı arasına ve tavan arasına döşenen izocam ne kadar ısı yalıtımı sağlar ne kadar faydası olur, diyen müşterilerimiz için açıklıyoruz.
Çatı zemin üzerine döşenen izocam %35 ısı tasarrufu sağlar
Tavan arasına döşenen izocam ise %30 ısı tasarrufu sağlar
Çatı Arası Isı Yalıtımı Ve Malzemeler  Çatı ısı yalıtımı Sprey Poliüretan köpük çatılarda kullanımı en ideal çözüm olduğunu belirtebiliriz. Çatı içerisinde yağmurdan, nemden toz ve kuş pisliği gibi gibi bakteri, haşere oluşturacak etkenlerden koruduğunu belirtebiliriz. Çatı içerisinde, ısı köprülerine içerisinde temiz homejen bir örtü tabakası  Poliüretan sert köpüküzerinde istenildiği sürede yürünebilir bir ağırlık taşıyıcılığına sahiptir. Sprey poliüretan uygulaması firmamız tarafından 36- 42 yoğunluk önerilmektedir. Bu yoğunluklar altında aksi durumda çatı içerisinde yapılan bir yalıtım su yalıtımına ve ısı yalıtımına uzun süre yardımcı olmayacaktır.

çatı ısı yalıtımı


Çatı arası izocam 

Çatı ısı yalıtımı izocam Çatı Şilteleri, DİN 4102 ve TS 1263′e göre yanmaz malzemeler sınıfı olan “A” sınıfındandır.

-Zamanla bozulmaz, çürümez, korozyon ve paslanma yapmaz, böcekler ve mikroorganizmalar tarafından tahrip

roof insulation Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum. Çatı ısı yalıtımı

Çatı katında oturuyosanız yada dublex daireniz var ise mutlaka çatı katınıa ısı yalıtımı yaptırın kış mevsiminde soğuktan korunun yaz mevsiminde ise sıcakta kavrulmayın çatı ısı yalıtım uygulamalarınız ile sizlere hizmet vermeye devam etmekteyiz. bizleri arayarak bilgi alabilirsiniz.